У Херсоні відкрилась виставка, присвячена подіям на Донбасі. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

У Херсоні відкрилась виставка, присвячена подіям на Донбасі. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

У Херсоні відкрилась виставка, присвячена подіям на Донбасі. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ
Світлина: Суспільне Херсон

У виставковій залі Херсона відкрилася експозиція "Іловайськ. 2014". Її ініціатор – голова громадської організації "Українська єдність" Ігор Кравець. Сама виставка присвячена трагічним подіям "Іловайського котла".

Ігор Кравець розповідає, що рідні загиблих під Іловайськом захисників України підтримали його задум і надали йому особисті речі героїв:

"На цій виставці представлено експонати, які привезені з зони АТО. Є й нові надходження – прапори та шеврони бойових підрозділів, які брали участь у захисті Іловайська, Донецького і Луганського аеропортів, Дебальцева. Тут є медалі та нагороди наших бойових частин".

Олександр Бондаренко – учасник подій під Іловайськом. Чоловік говорить, що в експозиції представлено лише частину того, що можна показати, – бракує місця.

"А світлин багато. Світлини зроблені безпосередньо в Іловайську та у "зеленому коридорі". Але багато чого тут не вмістилося", - веде далі ветеран.

Дар'я Мазур – вдова воїна Павла Мазура. Жінка – одна із тих, то долучився до створення виставки. Вона показує медалі та грамоти свого загиблого чоловіка, спортивний інвентар, який він зробив власноруч:

"Нунчаки та гантелі він зробив своїми руками. Це його робота, починаючи з трубок, гайок і свинцю. Він все заливав сам".

"Іловайськ. 2014": у Херсоні відкрилась виставка, присвячена подіям на Донбасі
Експозиція "Іловайськ. 2014" розповідає про те, що сталося у серпні 2014 року під час звільнення міста Іловайськ. Світлина: Суспільне Херсон

Експозиція "Іловайськ. 2014" у виставковій залі, що на площі Свободи у Херсоні, триватиме до 5 вересня.

Відео повністю:

Ольга Ляшенко, Григорій Шматко.

На початок