Новокаховська "Енергія" не змогла пробитися до наступного етапу Кубка України з футболу

Новокаховська "Енергія" не змогла пробитися до наступного етапу Кубка України з футболу Світлина: Facebook/ФК Энергия Новая Каховка

Футбольний клуб "Енергія" з Нової Каховки не змогла у домашньому матчі обіграти одеський "Чорноморець" й достроково покидає розіграш Кубка України з футболу сезону 2020/2021.

Матч 1/64 розіграшу Кубка завершився із рахунком 2:3 на користь одеситів.

З перших хвилин матчу ініціативу взяли саме гості, які представляють вищий за силою дивізіон. "Енергія" не стала заперечувати й взялася грати на контратаках. Саме така тактична побудову обох команд подарувала глядачам видовищний та результативний футбол.

Перший тайм пройшов повністю під диктовку "Чорноморця", проте рахунок постійно лишався хитким. На 14-й хвилині перший гол у матчі забив одесит Ігор Сікорський. Далі одеситам тривалий час не вдавалося протиснути господарів поля.

Натомість новокаховчани намагались контратакувати й на 30-й хвилині таки спромоглися на гол - у воротах гостей розписався Андрій Гавриленко, встановивши нічийний рахунок 1:1.

Господарям довго тішитись з результату не вдалося, адже вже на 34-й хвилині одесити знову повели вперед. Цього разу відзначився Артур Авагимян. Він же поставив остаточну крапку в першому таймі, у доданий арбітром час записавши на свій рахунок дубль.

На другий тайм футболісти новокаховської команди вийшли заряджені на боротьбу й спробували хід гри переломити. Частково їм це вдавалося, проте постійно не вистачало останнього влучного пасу. Ті ж удари, які виходило здійснити, особливої загрози для голкіпера "Чорноморця" не становили.

Та все ж на 81-й хвилині після чергової гострої контратаки новокаховчани таки змогли відквитати ще один гол, встановивши рахунок в матчі 2:3 на користь гостей. Футболісти "Енергії" мали ще кілька можливостей для того, аби зрівняти рахунок, проте їм вже забракло сил, щоб спробувати врятувати матч.

Таким чином на домашньому стадіоні в першому попередньому етапі Кубка України з футболу сезону 2020/2021 новокаховська "Енергія" поступилась одеському "Чорноморцю" й втратила можливість продовжити боротьбу в турнірі.

Переглянути запис прямої трансляції матчу можна за посиланням.