Контрактову площу і Кільцеву дорогу в Києві пропонують поєднати трамвайним маршрутом — петиція

Контрактову площу і Кільцеву дорогу в Києві пропонують поєднати трамвайним маршрутом — петиція

Жителі Києва пропонують відкрити новий трамвайний маршрут, що напряму сполучив би район Кільцевої дороги з Подолом та Лук'янівкою.

Відповідна петиція зареєстрована на сайті Київської міської ради.

Автор ініціативи Андрій Наріжний вважає за доцільне об'єднати трамвайні маршрути №3 та №14. Так, за його словами, мешканці мікрорайону Микільська Борщагівка зможуть швидко і без пересадок дістатися Контрактової площі та інших локацій у центрі міста.

Крім того, на думку киянина, з появою нового маршруту вдасться "розвантажити" трамваї №14 та №15.

Автор переконує, що реалізувати цей задум можна, відновивши ділянку трамвайної колії біля ринку "Відрадний". Вона використовувалась під час реконструкції трамвайної лінії у 2008-2009 рр. і з'єднувала маршрути, що рухалися по бульвару Вацлава Гавела, з лінією швидкісного трамвая.

Що відомо про петиції від киян стосовно роботи громадського транспорту

Містяни кілька разів збирали підписи під вимогою скасувати зупинку міського транспорту під час повітряних тривог. Першу таку петицію зареєстрували на сайті Київради у серпні 2022 року.

На початку 2023 року перший заступник голови КМДА Микола Поворозник підтвердив, що громадський транспорт у Києві під час повітряної тривоги продовжуватиме зупинятись. У березні столична влада знов не підтримала петиції про скасування зупинок громадського транспорту.

9 жовтня Рада оборони Києва вкотре відхилила петицію громадян про відновлення руху автобусів, трамваїв та тролейбусів під час повітряної тривоги.

У вересні столичний голова Віталій Кличко підтримав петицію, в якій просили зобов'язати "Київпастранс" вмикати влітку кондиціонери в громадському транспорті.

На початок