Привласнили понад 600 тис. грн бюджетних коштів на реконструкції школи: на Сумщині судитимуть керівників ТОВ

Привласнили понад 600 тис. грн бюджетних коштів на реконструкції школи: на Сумщині судитимуть керівників ТОВ

На Сумщині судитимуть керівництво ТОВ, яке звинувачують у привласненні 623 тисяч гривень з бюджету під час реконструкції школи.

Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Сумській області.

За даними слідства, у 2019 році Управління капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації уклало договір щодо реконструкції Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи з директором товариства з обмеженою відповідальністю.

Однак керував підприємством інший чоловік — житель Києва, він надавав вказівки, виплачував заробітну плату підлеглим. Після завершення реконструкції школи чоловік організував внесення до офіційних документів неправдивих відомостей про обсяги виконаних робіт та їх вартість, а чинний директор підписав документи. Таким чином, за попередньою змовою обвинувачені привласнили бюджетні кошти, зазначили у поліції.

Згідно з висновком експерта, вартість завищення фактично виконаних будівельних робіт становить 622 тис. 738 грн.

Наразі до суду скерований обвинувальний акт стосовно директора ТОВ за фактом привласнення майже 623 тис. грн бюджетних коштів шляхом службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України), фактичний керівник товариства відповідатиме за організацію зазначених оборудок (ч. 3 ст. 27 ч. 5 ст. 191 та ч. 3 ст. 27 ч. 1 ст. 366 КК України).

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок