"Урядові гранти – це однозначно допомога". У Кропивницькому переселенець заснував медклініку

"Урядові гранти – це однозначно допомога". У Кропивницькому переселенець заснував медклініку

"Урядові гранти – це однозначно допомога". У Кропивницькому переселенець заснував медклініку
Стоматологічна клініка у Кропивницькому. Фото: City Dental

Олександр Горбачов переїхав у Кропивницький з Ворзеля Київської області після майже місяця окупації міста російськими військами. До повномасштабного вторгнення працював у сфері IT. У Кропивницькому вирішив змінити напрям діяльності та заснував медичну клініку. Для розвитку бізнесу скористався урядовим грантом "єРобота".

Стоматологічна клініка, створена Олександром Горбачовим у Кропивницькому, почала працювати у січні цього року. Змінити сферу діяльності йому було не просто. Говорить, мав для цього велике бажання та багато і швидко навчавсь.

Гроші від програми "єРобота" використав на розвиток клініки. "Коли ти тільки відкрився, коли в тебе немає реклами, лишніми 250 тисяч бути не можуть. Вже з початку були нерівні умови з тими, хто давно працює, рівень конкуренції у цій сфері досить високий. Тому такі гранти – це великий плюс".

Для участі у програмі зареєструвався через портал електронних послуг "Дія", пройшов перевірку ділової репутації та розробив бізнес-план. Його треба було захистити перед комісією Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Однією з умов цієї урядової програми є створення робочих місць. Якщо отримувач претендує на суму від 150 до 250 тисяч гривень, як Олександр, їх має бути не менше двох.

Нині у клініці працюють восьмеро лікарів та медсестер. Серед них спеціалісти з Харкова, Запоріжжя, Херсона та Києва, які також, як і Олександр, свого часу полишили свої міста через війну Росії проти України.

"Для тих, хто ще не визначився в якому напрямку рухатися, маю лише одну пораду. Життя у нас одне, а тому не сумнівайтеся в собі, – говорить Олександр. – Коли перед вами зачиняються одні двері, обов’язково відчиняться інші".

.

На початок