У Хмельницькому вчергове пройшла акція "Поверніть Героїв додому"

У Хмельницькому вчергове пройшла акція "Поверніть Героїв додому"

У Хмельницькому вчергове пройшла акція "Поверніть Героїв додому"
Фото: Суспільне Хмельницький

Понад 20 жителів Хмельниччини стали учасниками акції "Поверніть Героїв додому", що пройшла сьогодні, 6 жовтня, в обласному центрі. Щоп’ятниці від 19 серпня минулого року організовують цю акцію, щоб наблизити визволення українців з російського полону.

Про це розповіла Суспільному її кординаторка Леся Стебло.

"До нас доєдналися ще родини безвісти зниклих. Всі, хто присутні на цьому майданчику — це маленька частина тих родин, які чекають своїх рідних із полону та хочуть отримати звісточку про своїх рідних, які мають сьогодні статус безвісти зниклих", — каже організаторка.

Анжела з Солобківців Хмельницького району – учасниця сьогоднішньої акції "Поверніть Героїв додому". Вона – мати українського військового, який, як розповіла жінка, в жовтні минулого року потрапив у російський полон при виконанні бойового завдання на Херсонщині.

"Син ніколи не жалівся, він завжди був сильним, справжнім патріотом. Менша донька питала його завжди: "Віталіку, коли ти прийдеш додому?". Він завжди казав: "Коли ми проженемо поганих дядьків, тоді і прийдемо". Я дуже хочу, щоб мого сина повернули, він уже рік в полоні", — зізнається Анжела.

Родичі полонених українців, які прийшли на акцію "Поверніть Героїв додому", 6 жовтня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький
Родичі полонених українців, які прийшли на акцію "Поверніть Героїв додому", 6 жовтня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький.

Участь у щотижневій п’ятничній акції взяли понад два десятки жителів області. Серед них Альона з Маріуполя, яка зараз проживає у Хмельницькому. У російському полоні більш ніж рік і чотири місяці перебуває її син — "азовець".

«Він пішов захищати свою країну, якій він давав присягу. Я думаю, він гідно це зробив. Дуже чекаю його, дуже", — говорить Альона.

Вже не вперше прийшла підтримати учасників акції хмельничанка Злата.

"Я прийшла підтримати всіх учасниць тут. Мій чоловік також військовий. Я розумію дівчат, як їм важко без своїх рідних. Вірю в те, що всі повернуться додому. Ми віримо в краще", — каже Злата.

Наступна акція "Поверніть Героїв додому", за словами її координаторки Лесі Стебло, пройде в обласному центрі 13 жовтня.

На початок