Озеленив сквер зі збитками у 800 тис. грн: у Києві судитимуть комунальника

Озеленив сквер зі збитками у 800 тис. грн: у Києві судитимуть комунальника

Подільська окружна прокуратура Києва скерувала до суду звинувачення стосовно колишнього директора комунального підприємства по утриманню зелених насаджень (КП УЗН) Подільського району. Його підозрюють у розтраті бюджету під час озеленення скверу на Контрактовій площі.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Зазначається, що генпідрядник мав перерахувати КП УЗН Подільського району авансовий платіж за озеленення скверу, але так і не відправив гроші. Незважаючи на це, комунальники виконали усі роботи у повному обсязі.

"Сторони підписали акти виконаних робіт на суму близько 1 млн гривень. Проте, товариство оплатило роботи лише частково, в сумі 140 тис. грн. Таким чином, основна сума боргу товариства перед КП УЗН Подільського району Києва складала близько 800 000 гривень",— йдеться у повідомленні.

У прокуратурі з'ясували, що керівник комунального підприємства підписав документи, якими цей борг визнав безнадійним і списав на позабалансовий рахунок підприємства. Хоча він знав, що товариство, яке замовило благоустрій скверу, не було банкрутом.

За ч.2 ст.364Зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки Кримінального кодексу України підозрюваному загрожує до шести років ув'язнення.

Що відомо про зловживання службовим становищем у Києві та області

У Києві судитимуть керівника приватної фірми за розкрадання бюджетних коштів під час постачання обладнання для столичних лікарень. Виявилось, що закуплені рентгенівські апарати мають дефекти і не можуть друкувати знімки.

Приватну фірму можуть оштрафувати майже на 21 млн грн за постачання Києву автомобілів "швидкої допомоги" неналежної якості за кошти бюджету. Відповідний позов щодо постачальника авто подано до суду.

Привласнили майже мільйон грн на реконструкції лікарні: у Фастові оголосили підозру підряднику та інженеру.

У Києві оголосили про підозру інженеру технагляду через розтрату одного мільйона бюджетних коштів на відновленні тротуару.

Прокуратура Києва повідомила про підозру начальнику та двом заступникам управління освіти столиці. Їх звинувачують у розтраті бюджетних коштів та службовому підробленні у справі про закупівлю меблів для укриттів.

Правоохоронці повідомили про підозру двом посадовцям ПрАТ "Київводоканал" і керівникові приватної фірми через можливі зловживання при закупівлі насосів.

На початок