Різатдінова – про важливість власного бренду та успішні приклади з українського спорту

Різатдінова – про важливість власного бренду та успішні приклади з українського спорту

Ексклюзивно
Різатдінова – про важливість власного бренду та успішні приклади з українського спорту Instagram @anna_rizatdinova

Ім'я Анни Різатдінової відоме не лише в спортивному колі: гімнастка бере участь у проєктах, зйомках для обкладинок журналів, її регулярно запрошують на ефіри та інтерв'ю. У чому секрет успішного бренду – спортсменка розповіла в інтерв'ю Суспільному Спорт.

Бронзова призерка Олімпійських ігор у Ріо-2016 з художньої гімнастики Анна Різатдінова відзначила, що кожному спортсмену важливо працювати над власним іміджем саме за часів кар'єри.

"У спортсмена має бути агент, і поки він завойовує олімпійські медалі, менеджер виконує свою роботу. Щоб коли спортсмен завершив кар’єру, ім’я вже працювало на нього. У нас виходить усе навпаки. Тобто ми закінчуємо кар’єру, у нас зазвичай агентів нема ні в кого (те, що розвинене в США, наприклад). І ми починаємо активно піарити себе, намагатися просувати, шукаємо рекламу, але “потяг вже пішов”. Це потрібно робити вчасно", – наголосила гімнастка.

Анна додала, що сьогодні спортсмени мають широкі можливості для роботи над створенням бренду, адже завдяки соцмережам та блогерству про них можуть почути більше людей, аніж це було в часи її кар'єри.

"Приміром перед Олімпіадою в Ріо, якби соцмережі були наскільки “розкручені”, я б максимально це використала. Потрібно над цим працювати. Крім фізичного навантаження, спортсмени мають бути відкритими, ходити на інтерв’ю, показуватися всюди, це дуже важливо.

Анна Різатдінова: "Крім фізичного навантаження, спортсмени мають бути відкритими, ходити на інтерв’ю, показуватися всюди, це дуже важливо".

Я не маю на увазі лише світські заходи, але якісь соціальні проєкти спортсмени мають відвідувати, щоб люди їх бачили. Тому що спортивних новин зараз обмаль, програм спортивних обмаль, звідки країна знатиме своїх героїв?", – сказала Різатдінова.

Насамкінець гімнастка назвала, кого з українських спортсменів вважає успішним прикладом готового персонального бренду.

"Якщо не брати професійні види спорту - бокс, теніс. Я вважаю, що Олександр Усик, Еліна Світоліна та інші - це окрема категорія спортсменів, яку не можна порівнювати з олімпійськими видами.

Якщо ж говорити конкретно про олімпійські види: Даша Білодід вона дуже добре себе подає. Це Юлія Левченко, Ольга Харлан, які мають спонсорський контракт з Red Bull, вони вже напрацювали свою аудиторію".

Читайте також: "Для мене Онищенко не винен". Анна Різатдінова. СУСПІЛЬНЕ | ІНТЕРВ'Ю

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start