На Київщині "візьмуться" за незаконний обіг підакцизних товарів

На Київщині "візьмуться" за незаконний обіг підакцизних товарів

На Київщині "візьмуться" за незаконний обіг підакцизних товарів
Нарада з питань протидії незаконному обігу підакцизних товарів на Київщині. Фото: КОВА

На Київщині шукатимуть місця незаконного виготовлення, зберігання та реалізації підакцизної продукції в регіоні.

Про це повідомив голова ОВА Руслан Кравченко.

Крім того, перевірять законність діяльності заводів із виробництва спирту, лікеро-горілчаних і тютюнових виробів, проведуть інвентаризацію виданих акцизних марок, звірять обсяги виробленої та реалізованої підакцизної продукції.

Правоохоронці встановлюватимуть можливі схеми ввезення на територію України підакцизних товарів та сировини для їх виробництва з/до країн ЄС.

За оцінками фахівців, торік через тіньовий ринок держбюджет України втратив щонайменше 40 млрд грн.

"Недоотримані гроші до державного бюджету — це "мінус" видатки на медицину, освіту, відновлення інфраструктури, стале проходження опалювального сезону. Тому тіньових ділків, які користуються війною, зупинятимемо", — наголосив Кравченко.

Обласна влада боротиметься з незаконним виробництвом алкоголю, цигарок і рідин для електронних сигарет спільно з представниками Бюро економічної безпеки, СБУ, Нацполіцією, прокуратурою, митною службою та податковою.

Що відомо про виявлення нелегального алкоголю і тютюнової продукції на Київщині

У Василькові правоохоронці вилучили 12 тисяч літрів підробленого алкоголю та 6,4 тисячі цигарок без акцизу. Фальсифікат виготовляли в приватному будинку, розливали у пластмасову тару і продавали великими партіями перевіреним клієнтам.

Фальсифікований алкоголь на майже 9 млн грн: правоохоронці Київщини ліквідували схему незаконного виробництва і продажу. Склади зберігання знаходилися у Київській та Чернігівській областях.

На Київщині вилучили контрафактний тютюн та алкоголь на понад 12 млн грн. Продукцію чоловіки завозили з Чернівецької до Київської області, де продавали її через мережу магазинів.

На Київщині викрили чергову схему реалізації нелегальних електронних цигарок та рідин для їх заправки. Контрафакт зберігався у Фастові та Білій Церкві.

Жителі Обухівського району замовляли тютюнові вироби в інтернеті та збували їх через мережу пунктів роздрібної торгівлі.

Київські митники в очищувачі повітря виявили схованку з сигаретами, які українець намагався переслати у міжнародному експрес-відправленні.

На початок