Віктора Балогу, якого підозрюють у причетності до смерті лікаря, випустили під заставу

Віктора Балогу, якого підозрюють у причетності до смерті лікаря, випустили під заставу

Віктора Балогу, якого підозрюють у причетності до смерті лікаря, випустили під заставу
Фото: Катерина Петруньо/Суспільне Ужгород

Віктора Балогу, якого підозрюють у причетності до смерті лікаря, 4-го жовтня випустили під заставу.

Цю інформацію Суспільному підтвердив адвокат Віктора Балоги — Євген Старцев. За його словами, заставу у розмірі 1 342 000 гривень внесли 3-го жовтня.

3-го жовтня Ужгородський міськрайонний суд змінив запобіжний захід Віктору Балозі — тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 1 342 000 гривень.

"Зокрема, адвокат вказав, що згідно з висновком судово-медичної експертизи, у потерпілого не виявили жодних ушкоджень крім тих, які виникли внаслідок падіння з висоти власного зросту. Потерпілі матір та дружина загиблого, заявили про відсутність майнових та немайнових претензій до підозрюваного. Додатково захисник наголосив на бажанні підозрюваного укласти договір на утримання малолітнього сина потерпілої до досягнення ним повноліття", — йдеться у повідомленні Ужгородського міськрайонного суду.

Що відомо про справу сина екснардепа

Інцидент за участі сина екснардепа Павла Балоги Віктора стався 10 серпня близько 12-ї ночі на вулиці Баб'яка в Ужгороді. Між чоловіком, який керував автомобілем "Skoda", та водієм "Volkswagen Touareg", стався конфлікт на дорозі, внаслідок якого одного з учасників інциденту — 29-річного лікаря Мукачівської лікарні Івана Турока — госпіталізували. Тієї ж ночі його перенаправили в обласний центр нейрохірургії та прооперували. Жодного стороннього предмету, ні біти, ні кийка, сторони конфлікту не використовували.

Вранці 17 серпня Іван Турок помер в обласному клінічному центрі нейрохірургії. Ввечері того ж дня підозрюваного у причетності до смерті лікаря затримали й помістили до ізолятора тимчасового тримання. Згодом йому обрали запобіжний захід у вигляді 60 діб тримання під вартою без права внесення застави.

18 серпня підозрюваному обрали запобіжний захід — тримання під вартою без можливості внесення застави. Тоді адвокат підозрюваного повідомив Суспільному, що рішення будуть оскаржувати. Натомість адвокат потерпілої сторони — Владислав Мухомедьянов — повідомив Суспільному, що рішенням суду задоволені. "Справедливість є, вона настане. Вважаємо, — це цілком законне рішення".

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок