Віктору Балозі змінили запобіжний захід — тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 1,3 млн гривень

Віктору Балозі змінили запобіжний захід — тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 1,3 млн гривень

Віктору Балозі змінили запобіжний захід — тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 1,3 млн гривень
Фото: Катерина Петруньо/Суспільне Ужгород

Ужгородський міськрайонний суд 3 жовтня змінив запобіжний захід Віктору Балозі, якого підозрюють у причетності до смерті лікар. Чоловіка залишають під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 1 342 000 гривень.

Про це повідомили на сторінці Ужгородського міськрайонного суду у Facebook.

За інформацією відомства, у ході розгляду справи захисник підозрюваного зазначив, що з урахуванням матеріалів кримінального провадження та доказів, здобутих слідством, наявні підстави для пом’якшення запобіжного заходу.

"Зокрема, адвокат вказав, що згідно з висновком судово-медичної експертизи, у потерпілого не виявили жодних ушкоджень крім тих, які виникли внаслідок падіння з висоти власного зросту. Потерпілі матір та дружина загиблого, заявили про відсутність майнових та немайнових претензій до підозрюваного. Додатково захисник наголосив на бажанні підозрюваного укласти договір на утримання малолітнього сина потерпілої до досягнення ним повноліття", — йдеться у повідомленні.

Присутня на засіданні дружина водія автомобіля "Skoda" підтвердила відсутність претензій до підозрюваного та заявила про бажання припинити відносно нього кримінальне переслідування. Вона просила змінити запобіжний захід на такий, що не пов'язаний з позбавленням волі, оскільки це дасть можливість укласти угоду з обвинуваченим на утримання її малолітнього сина до досягнення повноліття, — додають правоохоронці.

Досудове слідство триває.

Що відомо про справу

Інцидент трапився 10 серпня близько 12-ї ночі на вулиці Баб'яка в Ужгороді. Між чоловіком, який керував автомобілем "Skoda", та водієм "Volkswagen Touareg", стався конфлікт на дорозі, внаслідок якого одного з учасників інциденту — 29-річного лікаря Мукачівської лікарні Івана Турока — госпіталізували. Тієї ж ночі його перенаправили в обласний центр нейрохірургії та прооперували.

Жодного стороннього предмету, ні біти, ні кийка, сторони конфлікту не використовували. Вранці 17 серпня Іван Турок помер в обласному клінічному центрі нейрохірургії. Ввечері того ж дня підозрюваного у причетності до смерті лікаря затримали.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок