Легкоатлетка з Полтавщини стала чемпіонкою України

Легкоатлетка з Полтавщини стала чемпіонкою України sport.pl.ua

Чемпіонкою України стала легкоатлетка із Кременчука Ярослава Ялисоветська. Вона виборола золоту медаль з бігу на 400 метрів із бар’єрами. Змагання серед юнаків та дівчат 2003 року народження відбувалися у Луцьку.

Наша землячка здолала дистанцію із бар’єрами за 1 хвилину й 4,5 секунди, обігнавши на 2 секунди спортсменку з Одеси.

Нагадаємо, цей чемпіонат України з легкої атлетики стартував у Луцьку 26 серпня. На нього з’їхалися спортсмени з різних областей України. Змагаються за медалі на стадіоні "Авангард". Про це розповів Суспільному президент Волинської Федерації легкої атлетики Володимир Рудюк. Поїхала на змагання і команда з Полтавщини. Попереднє "золото" на чемпіонаті виборола Олександра Нестеренко з Лубен за стрибки у довжину.