Підготовка до зими та оборона регіону: підсумки візиту Зеленського до Харкова

Підготовка до зими та оборона регіону: підсумки візиту Зеленського до Харкова

Підготовка до зими та оборона регіону: підсумки візиту Зеленського до Харкова
Президент Володимир Зеленський відвідав бійців на Харківщині та обговорив оборону області, 3 жовтня 2023 року, Фото: скрін/Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський 3 жовтня відвідав 15-й мобільний прикордонний загін "Сталевий кордон", а також 113-ту, 125-ту бригади Сил територіальної оборони.

Про це Зеленський повідомив у своєму Telegram-каналі

Під час візиту провели нараду щодо безпекової ситуації на ділянці "Купʼянськ — Лиман", генерал Сирський доповів про оборону на Харківщині, а також про наступальні дії на Бахмутському та інших напрямках. Окремо говорили щодо підготовки регіону до зимового періоду.

"Є речі, які мають бути зроблені, щоб наші бригади мали більше мотивації, більше бойових можливостей. Мав честь нагородити воїнів, які відзначилися, різні підрозділи, пишаюся усіма. Багато питань на Харківщині перед зимою, особливо з огляду на російський терор проти Харкова та намагання посилити штурми наших позицій. Обговорили енергозабезпечення сіл, захист енергооб'єктів, відновлення. Надзвичайно важливо, що Харків, попри все, не просто тримається, а допомагає тримати міцним весь наш схід", — сказав Володимир Зеленський.

Також Зеленський відвідав бійців на Куп'янсько-Лиманському напрямку.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок