"Українська академія лідерства" провела акцію для підтримки ЗСУ

"Українська академія лідерства" провела акцію для підтримки ЗСУ

"Українська академія лідерства" провела акцію для підтримки ЗСУ
Фото: Андрій Матвійчук/Суспільне Ужгород

Близько 120 людей взяли участь в акції "Подяка військовим". Про це Суспільному розповів організатор Святослав Коваль. За його словами, провели захід, аби охочі могли написати побажання військовим 15-го гірсько-штурмового батальйону. Акція відбулася ввечері 2 жовтня на площі Петефі в Ужгороді.

На площі Петефі в Ужгороді встановили плакат для написання подяки військовим. Акцію організували студенти "Української академії лідерства".

Організатор заходу Святослав Коваль каже: "Це десятимісячна платформа для студентів, які зараз базуються в Ужгороді. Вони тут будуть 10 місяців розвиватися, творити якісь суспільні проєкти для міста, волонтерити. Наша організація існує з 2014 року з часів Майдану. Волонтеримо ми щороку. 10 місяців студенти вчаться різного державотворення, менеджменту, бізнесу. У кожному місті, де ми перебуваємо, ми активно волонтеримо".

Люди писали на плакаті не лише слова подяки, а й побажання найшвидшого повернення наших військових додому.

"Насправді важливо матері відчувати, що її дитина в захисті, тому я дуже вдячна нашим: і 128-й бригаді, і 15-ому батальйону, і 101-ому, і 33-ому, і ще багато-багато відданих хлопців і дівчат, котрі зараз борються за нашу вільну країну, за наше українське слово", — розповіла учасниця акції Ольга.

"Українська академія лідерства" провела волонтерську акцію для підтримки ЗСУ
Фото: Андрій Матвійчук/Суспільне Ужгород

"В мене дуже багато друзів військових, вони знаходяться на "нулі", і я їм дуже вдячна за те, що можу так спокійно собі гуляти. Я їх дуже сильно люблю, і якщо вони мене побачать, я хочу, щоб вони знали, що я їх дуже сильно люблю. Мій хлопець також там. Чесно, просто хочу всім подякувати за те, що я можу: творити, гуляти, ходити собі на роботу і сподіватися, що все буде добре, і що ми всі скоро будемо жити під мирним небом", — додала учасниця Юлія.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок