Киянин намагався переслати наркотики до Таїланду в упаковках від чаю

Киянин намагався переслати наркотики до Таїланду в упаковках від чаю

Київські митники вилучили 2 кг прихованих наркотиків з посилки, що прямувала до Таїланду
Пакунки, вилучені митниками з міжнародної посилки. Фото: Київська митниця/Facebook

Житель столиці пересилав кілька пакунків чаю і гречки знайомому в Таїланді. Митникам здалося підозрілим, що чай відправляли в країну, де його вирощують у промислових масштабах. Під час перевірки пакунків у них виявили наркотик рослинного походження.

Про це повідомляє Київська митниця у Facebook.

Спробі відправлення наркотичної речовини митники завадили спільно зі співробітниками Служби безпеки.

За документами, киянин відправляв у посилці до Таїланду гречку, а також чорний та зелений чаї української торгової марки. Отримувачем відправлення у Пхукеті мав бути чоловік зі слов'янським прізвищем та ім'ям.

Під час митного контролю з'ясувалося, що пакунках міститься канабіс загальною вагою близько 2 кілограмів. В Україні він відноситься до особливо небезпечних наркотичних засобів, його обіг заборонений.

На відправника посилки склали протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Наркотичний засіб вилучили. Крім того, через пересилання заборонених речовин щодо киянина СБУ відкрила кримінальну справу за ч. 2 ст 15Замах на кримінальне правопорушення та ч. 2 ст. 305Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів ККУ. Йому загрожує від восьми до десяти років в'язниці з конфіскацією майна.

Що відомо про спроби пересилання заборонених речовин у міжнародних відправленнях

Київські митники в міжнародному поштовому відправленні в коробці з-під пазлів виявили насіння канабісу з вмістом психотропних речовин.

На столичній митниці службовий собака зреагував на наркотики в цукерках.

Столичні митники запобігли ввезенню в Україну капсул із психотропами. 15 тисяч пігулок для схуднення із забороненою речовиною виявили в посилках із Казахстану.

На початок