На Полтавщині роботодавцям компенсують за створення умов для людей з інвалідністю: що потрібно

На Полтавщині роботодавцям компенсують за створення умов для людей з інвалідністю: що потрібно

Працевлаштування для людей з інвалідністю: на Полтавщині роботодавці отримають компенсації
Фото ілюстративне, pexels

На Полтавщині запрацювала програма компенсації витрат за створення необхідних робочих умов для людей з інвалідністю. Як долучитися ― у матеріалі Суспільного.

У разі працевлаштування особи з інвалідністю I групи роботодавець може отримати до 100,5 тисяч гривень, II групи – до 67 тисяч. Згодом програму можуть розширити і для людей з інвалідністю ІІІ групи. Для отримання компенсації потрібно працевлаштувати людину з інвалідністю та облаштувати її робоче місце. Про це Суспільному розповіла директорка обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва:

"Якщо це по зору ― певний комп’ютер, якщо по слуху, можливо, слуховий апарат, якщо проблеми з опорно-руховим апаратом ― це якісь підйомні механізми, це крісло, це облаштоване робоче місце".
На Полтавщині роботодавцям компенсують за створення умов для людей з інвалідністю: що потрібно
На Полтавщині роботодавцям компенсують за створення умов для людей з інвалідністю: що потрібно. Суспільне Полтава

Протягом 90 днів із працевлаштування робітника треба подати до центру зайнятості заяву. Зробити це можна в паперовій чи електронній формі.

"Це може бути фізична особа ― суб’єкт підприємницької діяльності, який використовує найману робочу силу, це може бути юридична особа, це може бути громадська організація, яка має найманого працівника, це може бути державна установа, підприємство, організація, це підприємства і структури органів місцевого самоврядування", ― повідомила Катерина Клавдієва.

За її словами, перший роботодавець на Полтавщині вже отримав виплату.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок