У Рівному суд виніс вирок адміністраторці та вебмоделі підпільної порностудії

У Рівному суд виніс вирок адміністраторці та вебмоделі підпільної порностудії

У Рівному засудили адміністраторку та вебмодель за розповсюдження порнографії. Вони, за даними слідства, створили студію та демонстрували оголене тіло на камеру. Жінки свою провину визнали та отримали рік іспитового терміну.

Про це йдеться у вироку суду від 29 вересня, він опублікований в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Як вказано у вироку Рівненський районного суду, у 2022 році двоє жінок під виглядом "онлайн студії" орендували котедж у селі Бармаки. Вони придбали обладнання та ноутбуки, щоб знімати порнографічні відео.

Одна з жінок виконувала роль адміністратора, контролювала роботу моделей, виплачувала їм гроші, заповняла електронні анкети на сайті, надавала вказівки щодо початку та припинення трансляції, складала графіки.

Друга жінка, яка фігурує у справі — працювала вебмоделлю. У вироку йдеться, що вона "здійснювала вульгарно-натуралістичну, цинічну, самоцільну демонстрацію статевих органів, які не відповідають моральним критеріям, ображають честь і гідність людини".

21 жовтня 2022 року правоохоронці викрили порностудію та оголосили жінкам підозру за частиною 3 статті 301 Кримінального кодексу України — виготовлення, розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру, вчинені за попередньою змовою групою осіб.

У червні 2023 року обвинувачені підписали з прокурором угоди про визнання винуватості. На судовому засіданні прокурор та захисник просили ці угоди затвердити, а обвинувачені свою вину визнали та заявили, що "щиро розкаюються".

Суд визнав жінок винними та присудив три роки тюрми, водночас звільнив від відбування основного покарання та призначив рік іспитового терміну. Також вони мають виплатити 1 510 гривень за проведення судової мистецтвознавчої експертизи.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок