У Дніпрі учні гуртка образотворчого мистецтва через аукціони та ярмарки збирають кошти на потреби військових. Вони розмальовують моделі протитанкових їжаків. Як розповіла Суспільному заступниця з виховної роботи Маргарита Купар, загалом до розпису долучилися 30 дітей.
Розмальовують моделі протитанкових їжаків 30 дітей, повідомила заступниця з виховної роботи станції юних техніків Маргарита Купар. Один з них, Валентин Ткаченко, каже – його розпис символізує волю та незалежність України. Хлопець розповідає, долучився, бо прагне допомагати ЗСУ.
"Коли я малюю, я дуже спокійний. Я малюю, в мене є дуже багато часу і я нікуди не поспішаю", – каже учень гуртка Валентин Ткаченко.
Уляна Хрульова на своїй моделі протитанкового їжака намалювала жовто-блакитні квіти.
"Ми допомагаємо ЗСУ і вони дуже раді тому, що діти їм час приділяють і розписують такі їжаки. Мені подобається те, що ти малюєш і розслабляєшся в процесі", – розповіла учениця гуртка Уляна Хрульова.

Керівниця гуртка Ганна Нечволода каже, спочатку малювали петриківським розписом. Але потім змінили на крапковий живопис, бо він простіший.
Найчастіше діти малюють птахів, гілля калини, національні атрибути та елементи вишивки.
"Діти виховуються на цьому. Вони розуміють, що потім це принесе велику користь воїнам нашим, на ярмарках коли ми якісь кошти отримуємо за ці поробки. Багато же трофеїв всіх воєнних. І тубуси розмальовували, і гільзи. І ми придумали їжачків розмальовувати, тільки маленькі", – каже Ганна Нечволода.

Маргарита Купар каже: моделі металевих їжаків виготовляють власноруч.
"Розпилюють металеву трубу, ґрунтують її, шліфують, вирізають, зварюють. Потім фарбують і віддають вже заготовки дітям на розмальовки", – розповіла заступниця з навчально-виховної роботи Маргарита Купар.
Долучитися до розпису можуть діти від 5 років.
Авторка – Олеся Приходько.
Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро