103 миколаївські підприємства скористалися дотацією на підтримку агропромисловості

103 миколаївські підприємства скористалися дотацією на підтримку агропромисловості

103 миколаївські підприємства скористалися дотацією на підтримку агропромисловості stanvpetersen

З грудня 2019 по червень 2020 року, державною підтримкою агропромислового комплексу скористалися 103 сільськогосподарські підприємства в Миколаївській області. Такі підприємства придбали 170 спецмашин на загальну суму 43 мільйони гривень. Про це під час брифінгу розповів начальник відділу бюджетного фінансування департаменту агропромислового розвитку миколаївської облдержадміністрації Ігор Потриваєв.

"За цією програмою у поточному році (2020 рік — ред.) виплачено минулорічну заборгованість за жовтень-листопад за придбані більше 566 одиниць техніки. 285 сільгосппідприємств отримали допомогу на суму більше ніж 30 мільйонів гривень", — каже Ігор Потриваєв

Ця фінансова підтримка має дотаційно-компенсаційний характер. Наприклад, стосовно здешевлення вартості кредитів можуть звернутися ті сільгоспвиробники, які взяли кредит за цільовим призначенням, наприклад, на придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва. У садівництві фінансової підтримки підлягають ті сільгоспвиробники, які придбали садибний матеріал для плодів або винограду.

Державною підтримкою агропромислового комплексу також можуть скористатися бджолярі.

“Дотація є доступною для всіх фізичних осіб, суб’єктів господарювання, які є власниками бджолосімей і зареєстрували свої пасіки в реєстрі потужностей та мають ветеринарно-санітарний паспорт пасіки. Дотація надається на безповоротній основі за наявні в цьому році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. Максимальний розмір дотації становить — 60 тисяч гривень одному отримувачу”, — каже головна спеціалістка відділу бюджетного фінансування департаменту агропромислового розвитку миколаївської ОДА Галина П’янова.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України виділив 4 мільярди гривень державної підтримки аграріям, на яку можуть розраховувати сільськогосподарські виробники Миколаївської області. Дотацією можуть скористатись як юридичні, так і фізичні особи-підприємці та просто фізичні особи.

Читайте також

Аграрії Миколаївщини жаліються на низьку врожайність соняшника

Миколаївські фермери збирають врожай

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди