Півмарафон на Покрову у Рівному: як це було у 2023 році

Півмарафон на Покрову у Рівному: як це було у 2023 році

Півмарафон на Покрову у 2023 році
Фото: Суспільне Рівне

У Рівному 1 жовтня відбувся забіг “Pokrova Half Marathon 2023”. На ньому зібрали понад 41 тисячу гривень на потреби ЗСУ, у забігу взяли участь 230 бігунів та любителів скандинавської ходьби.

Про це повідомили у Рівненському клубі бігу, який організував захід.

Серед учасників — 63-річний Олександр Кривцов. Чоловік розповів Суспільному, що регулярно бере участь у забігах:

"Важко, але дуже здорово, коли фінішуєш. Коли фінішуєш — всі проблеми, всі болі пішли. Моя перемога — це фінішувати. Тобто я прошу у Бога: гарно стартувати і гарно фінішувати, а там вже таке. Я ще буду бігти сьогодні й за свого сина — він на війні".

Півмарафон на Покрову у Рівному: як це було у 2023 році
Олександр Кривцов. Фото: Суспільне Рівне

Цьогоріч учасники забігу стартували на трьох дистанція: 2,1 км, 10,5 км та 21,1 км. Крім бігу, вперше у 2023-му змагались і в скандинавській ходьбі. Дистанція була одна — 4,2 км.

38-річна Ольга Грузинська прийшла на забіг зі своїм чоловіком Дмитром:

"Ніякого там спортивного "бути першим" — немає. Просто підтримати такий спорт, котрий підходить абсолютно всім. Ми цим займаємося з 2016 року для себе. Коли подорожували по Карпатах, ми для себе зрозуміли, що це дуже круто, бо Карпати завжди з тобою. Навіть в місті, коли ти йдеш просто по асфальту і можеш все одно йти з паличками — це надихає".

Півмарафон на Покрову у Рівному: як це було у 2023 році
Ольга Грузинська. Фото: Суспільне Рівне

Ольга Черненкова першою серед жінок подолала дистанцію у 2,1 км. Зазначила, що протягом року брала участь у чотирьох забігах, проте це перше її призове місце.

"Я неймовірно щаслива, я до цього готувалася і це був такий, можливо, очікуваний результат. Я задоволена своїм результатом і місцем. Це просто неймовірна ініціатива, підтримка наших захисників. Ми біжимо, щоб підтримати їх, для того, щоб відчути, як їм нелегко, але бути частиною тієї неймовірно відважної мужньої справи, яку вони роблять для нас", — розповіла Ольга Черненкова.

Півмарафон на Покрову у Рівному: як це було у 2023 році
Ольга Черненкова. Фото: Суспільне Рівне

За підсумками забігу визначили призерів на кожній дистанції, окремо серед чоловіків та жінок. Організував забіг Rivne Running Club. Його президент Сергій Ющишин розповів, що половину реєстраційних внесків спрямують на ЗСУ.

"У нас традиційно всі забіги мають якусь благодійну ціль. Попередній забіг — це забіг у вишиванках. Ми дали частину коштів на придбання автомобіля Nissan x-trail і спеціально привезли його. Ось він тут. Так само тут ми збираємо кошти. Нам не вдасться стільки збирати коштів, скільки там, наприклад, забіг у вишиванках, бо там великий забіг, тут менший. Але ми ще визначимо потребу й обов'язково відзвітуємося за кожну гривню", — зазначив президент "Rivne Running club".

Організатори Півмарафону на Покрову уточнили, що на потреби ЗСУ зібрали 41 205 гривень.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок