На хабарі затримали начальника відділення Держприкордонслужби на Волині: що відомо

На хабарі затримали начальника відділення Держприкордонслужби на Волині: що відомо

Затримання начальника відділення прикордонної служби на Волині
Затримання начальника відділення прикордонної служби на Волині під час отримання хабаря, жовтень 2023-го. Фото: Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону

На Волині затримали на хабарі начальника відділення прикордонної служби, який ймовірно за гроші допомагав незаконно переправляти коробки з сигаретами до Польщі.

Як поінформували в Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Західного регіону, прикордонника затримали під час отримання понад тисячі доларів США.

На хабарі затримали волинського прикордонника
Слідчі дії під час затримання прикордонника. Фото: Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону

За даними слідства, прикордонник вимагав у контрабандистів гроші за те, щоб безперешкодно транспортувати до Польщі сигарети за допомогою безпілотників. Один ящик контрабанди прикордонник оцінив у майже 50 доларів США.

За хабар начальник відділення Держприкордонслужби на Волині зобов’язувався надати службову інформацію про місця дислокації прикордонних нарядів на ділянці відповідальності восьмої прикордонної застави і обіцяв не реагувати у випадку виявлення порушень.

Затриманому обрали запобіжний захід та відсторонили від посади. Йому оголосили про підозру за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України. Санкція статті про одержання неправомірної вигоди службовою особою передбачає позбавлення волі від п’яти до 10 років із конфіскацією майна.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок