Кропивницький джитсер виграв золото міжнародного турніру в Німеччині

Кропивницький джитсер виграв золото міжнародного турніру в Німеччині

Кропивницький джитсер виграв золото міжнародного турніру в Німеччині
Фото: Facebook Євгена Скирди

Кропивничанин Роман Непота виграв єдине золото збірної України на міжнародному чемпіонаті German Open 2023, що з 29 вересня по 1 жовтня відбувся у німецькому місті Гельзенкірхен. За результатами змагань збірна України посіла сьоме командне місце з-поміж 24 країн-учасниць.

Бразильське джиу-джитсу – бойове мистецтво та система самозахисту, що сфокусована на боротьбі, особливо в партері, тобто лежачи, сидячи або навколішках. Не є олімпійським видом спорту.

Участь у змагання брали спортсмени й спортсменки старше 21 року, вони виборювали першість у 14 вагових категоріях.

За інформацією засновника спортивного клубу "Борець" й тренера спортсмена Євгена Скирди, Роман Непота виборов золото у ваговій категорії до 77 кілограмів серед чоловіків, перемігши у фіналі бельгійця Шая Герену. Бронза у цій ваговій категорії – у німця Кая-Уве Марніца та представника Ізраїлю Евіатара Паперни.

З однією золотою й чотирма срібними медалями збірна Україна стала сьомою в командному заліку. Перша, з 17 золотими, 11 срібними й 13 бронзовими нагородами – збірна Німеччини, друга, з чотирма золотими, трьома срібними та п’ятьма бронзовими медалями – збірна Нідерландів, треті – бельгійські джитсери, які вибороли по три золота й бронзи та чотири срібла.

На початок