Зеленський присвоїв звання Героя України посмертно бійцю з Рівного Назару Небожинському

Зеленський присвоїв звання Героя України посмертно бійцю з Рівного Назару Небожинському

Зеленський надав звання Героя України посмертно бійцю з Рівного Назару Небожинському
Дівчина загиблого Назара Небожинського півтора року ходить з кавою до його портрета, таким чином влаштовуючи із ним побачення. Фото: Суспільне Рівне

Президент Володимир Зеленський підписав указ про присвоєння звання Героя України загиблому Назару Небожинському з Рівного.

Відповідний указ оприлюднили на сайті президента.

Молодшому сержанту Назару Небожинському посмертно надали звання Героя України та відзначили орденом "Золота Зірка".

У Рівненській ОДА зазначили, що Назар — випускник Національного університету водного господарства та природокористування. Після закінчення бакалаврату приєднався до лав Збройних сил України.

"Минулого року Герой із Рівного під час визволення Чернігівщини, ціною власного життя, врятував 20 воїнів. Молодший сержант, навідник БМП, підбив три ворожі броні, але гармата, яку знищив останньою, встигла поцілити в нього. За словами побратимів, якби не героїчна робота Назара, двадцятеро наших військових загинули б", — додали в ОДА.

23-річний військовий загинув у березні 2022 року на Чернігівщині. Назара Небожинського раніше нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня — посмертно.

Репортаж Суспільного про те, як дівчина Назара Небожинського після його загибелі приносить каву до його портрета на майдані Незалежності

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок