“Головна зброя розвідника — це його голова”. Історія рибалки, який став на захист Сумщини

“Головна зброя розвідника — це його голова”. Історія рибалки, який став на захист Сумщини

Ексклюзивно

У цивільному житті військовий з позивним "Фіш" керував будівництвом та любив рибалити. З початком нової фази війни чоловік став до лав Збройних сил України. Наразі боєць служить розвідником та капеланом свого підрозділу, як так сталося дізнавалися кореспонденти Суспільного.

Боєць із позивним "Фіш" не завжди був розвідником. Півтора року тому керував будівництвом, у вільний від роботи час – рибалив. Звідти, говорить, і його позивний

до мене підійшли та сказали: “Тобі потрібно придумати позивний”. Я все життя прожив без всяких позивних і ніяких кличок не було. До мене підійшов один хлопець і каже: "Є Пупок і є Сосок - вибирай". Тому я вибрав Фіш.

Пропозицію служити у розвідувальному підрозділі "Фіш" прийняв одразу. Ввечері зібрався, вранці – був вже на місці. Повномасштабна війна тоді тривала вже три тижні.

"Ми б бачив дуже багато молодих хлопців. Молодих, які ще не готові і помирати, і так далі. Я віруюча людина, я паралельно ще капеланю і снайперую, так скажемо. Так буває, так поєднується. Тільки ця біда, яка сьогодні прийшла, вона змогла поєднати такі дві зовсім в різній плоскості речі. Це частина мене. Я такий всередині. Є армійське життя і таке життя духовне", – згадав "Фіш".

“Головна зброя розвідника — це його голова”. Історія рибалки, який став на захист Сумщини
"Фіш". Фото: Суспільне Суми

Після східних напрямків "Фіш" із товаришами боронить Сумщину. Говорить, що за півтора року війни мотивації воювати не поменшало.

Чому я тут? У мене дочка красива маленька і дружина гарнаЯ зрозумів, що якщо до нас вони дійдуть, то мої дівчата, вони точно постраждають і я не зможу стояти просто там з боку, не лізти. Тому мені треба було йти вперед і розв'язувати ці питання так, щоби вони не дійшли даже. У розвідника, напевне, сама головна зброя це його голова. Тому що розвідник це не стрілянина, це не бахкотня якась. Навпаки, розвідник, якщо ні разу не вистрілив, то він ефективно виконав свою роботу.

Займатися реабілітацією військових, працювати та відпочивати десь біля озера. Цим займатиметься після перемоги "Фіш".

"Я точно пообіцяв всім, що на перемогу приготую, я ще повар до всього цього, велииикий казан плову і просто роздам людям за перемогу. Одіну свої пару якихось медальок, бо вірю що дадуть мені медальки та вірю, що виживу. Для мене це буде означати, що це перемога", – сказав військовослужбовець.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок