Гайдай надіслав листа до ЦВК щодо проведення місцевих виборів

Гайдай надіслав листа до ЦВК щодо проведення місцевих виборів

Гайдай надіслав листа до ЦВК щодо проведення місцевих виборів
Фото: pixabay

На Луганщині вибори у 8 громадах не відбудуться, бо там неможливо гарантувати безпеку громадян. Такі висновки повторно зробили в Луганській ОДА.

Як розповів Суспільному голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай, рішення ухвалювали ґрунтуючись на дослідженнях правоохоронців та штабу ООС.

Сергій Гайдай додав, що в цих громадах проводити вибори небезпечно.

"Нині місяць нема загиблих і поранених внаслідок військових дій. Але тільки місяць. Ми можемо сказати, що тут немає поруч окупації, скупчення, військ, якогось озброєння, яке може добивати на певні території? Ні , не можемо", - каже очільник області.

Гайдай розповів Суспільному, що нової інформації від Служби безпеки та командування ООС немає.

За словами жителя Луганщини Володимира Голосного, вибори потрібно проводити.

"Коли ми вибирали президента, гірша ситуація була. Раду вибирали теж. Наразі тиша", - каже Володимир.

Як розповів Суспільному член ЦВК Павло Любченко, повторне рішення щодо можливості проведення місцевих виборів в окремих громадах Донбасу Центральна виборча комісія планує прийняти до 30 серпня.

Нагадаємо, ЦВК визначила перелік територіальних громад Донбасу де не будуть проходити вибори. До переліку таких громад входять 10 сільських, селищних, міських територіальних громад Бахмутського, Волноваського, Маріупольського та Покровського районів Донецької області та 8 – Сєвєродонецького і Щастинського районів Луганської області.

Що відомо

Вибір редакції

На початок