Зустрічі з захисниками та захисницями: в луцькій бібліотеці спілкувалися з експолоненою медикинею

Зустрічі з захисниками та захисницями: в луцькій бібліотеці спілкувалися з експолоненою медикинею

Зустрічі з захисниками та захисницями: в луцькій бібліотеці спілкувалися з експолоненою медикинею
Зустріч із захисницею Людмилою Кравчук в обласній бібліотеці для юнацтва, 29 вересня 2023 рік. Фото: Суспільне Луцьк

В обласній бібліотеці для юнацтва започаткували зустрічі з чоловіками та жінками, які боронили і боронять Україну. Перша така зустріч відбулась 29 вересня з медикинею Держприкордонслужби, експолоненою Людмилою Кравчук.

На відкриті зустрічі у бібліотеку може прийти будь-хто, розповіла Суспільному керівниця відділу сім’ї та молоді міської ради Заріна Дацик. З її слів, в основному це молодь, студенти, які хочуть почути історії військовослужбовців з перших вуст.

Заріна Дацик та Людмила Кравчук
Заріна Дацик та Людмила Кравчук. Фото: Суспільне Луцьк

Військова медикиня Держприкордонслужби на момент повномасштабного вторгнення Росії служила неподалік Маріуполя. При захисті цього міста Людмила потрапила в полон, через пів року її обміняли. На зустріч прийшли студенти Луцького педагогічного коледжу. Жінка розповіла їм свою життєву історію, як пережила найважчі для неї моменти. Каже: День захисників і захисниць з кожним роком набуває глибшого змісту.

Експолонена Людмила Кравчук
Експолонена Людмила Кравчук. Фото: Суспільне Луцьк

Історію військовослужбовиці Людмили Кравчук раніше зустрічала в інтернеті, але подробиць не знала, каже студентка Діана Джосюк.

"З вигляду така ніжна, гарна жінка, але в середині має такий мужній характер, який реально не кожен чоловік має. Сидиш, дивишся на неї і слухаєш її історію і розумієш, що вона в такий момент поводила себе не як жінка, а як мужній, сильний і хоробрий чоловік", — говорить дівчина.

Студентка Діана Джосюк
Студентка Діана Джосюк. Фото: Суспільне Луцьк

Нині Людмила Кравчук служить не як бойова медикиня – вона працює з сім’ям загиблих військовослужбовців та військовополонених. Серед обов’язків – соціальна та психологічна підтримка їхніх родин.

Що відомо про Людмилу Кравчук

17 жовтня 2022 року з російського полону звільнили 47-річну лучанку Людмилу Кравчук. крім неї в Україну того дня загалом повернули 108 жінок.

Людмила Кравчук вперше після полону зустрілася з рідними. Провідати жінку приїхала донька та рідний брат. Про приїзд рідних Людмила Кравчук не знала. Сюрприз влаштували колег-прикордонники.

У лютому 2023 року прикордонниця з Волині Людмила Кравчук, яка понад пів року перебувала в російському полоні, отримала офіцерське звання.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок