"Азовці" під час штурмів ворожих позицій взяли в полон російського командира та трьох солдатів

"Азовці" під час штурмів ворожих позицій взяли в полон російського командира та трьох солдатів

Узятий в полон російський солдат, фото: скриншот з відео бригади НГУ "Азов"
. Узятий в полон російський солдат, 27 вересня 2023 року, фото: скриншот з відео бригади НГУ "Азов"

Бійці бригади спеціального призначення Нацгвардії "Азов" під час штурмів ворожих позицій взяли в полон чотирьох військовослужбовців армії Росії.

Про це повідомили у пресслужбі бригади.

Зазначається, що серед полонених — російський командир відділення 228-го мотострілецького полку, солдати рядового складу, а також представники підрозділу "Шторм-Z".

Пораненим військовополоненим надали необхідну медичну допомогу та забезпечили належні умови утримання. Далі їх передали відповідним службам, поповнивши обмінний фонд.

"12-та бригада спеціального призначення НГУ "Азов" закликає військовослужбовців РФ здаватись у полон задля збереження власного життя та можливості потрапити до своїх рідних", — йдеться у повідомленні "Азову".

Що відомо про український обмінний фонд?

15 вересня представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов заявив, що завдяки успіхам Сил оборони на фронті обмінний фонд щодня поповнюється десятками російських окупантів.

7 вересня Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що є перешкоди з боку Росії в питанні обміну полоненими у форматі "всіх на всіх", але Україна готова їх подолати.

25 серпня Кирило Буданов розповів, що близько 20% росіян добровільно здаються у полон.

Також відомо, що після успішної спецоперації українських спецслужб "Синиця", під час якої російський пілот перегнав до України російський гелікоптер Мі-8, зросла кількість російських військових, які хочуть здатися в полон.

На початок