На Рівненщині зупинили вантажівку з перевантаженням у 19 тонн. Як часто таке стається

На Рівненщині зупинили вантажівку з перевантаженням у 19 тонн. Як часто таке стається

Перевантажений транспорт
На фото з правого боку — скрин з відео, де водій скидає відсів, аби зменшити вагу транспорту. На фото справа — скрин з відео, де водій скидає відсів, аби зменшити вагу транспорту у червні 2023 року/ Фото: Віталій Коваль

На Рівненщині працівники Укртрансбезпеки зупинили вантажівку вагою 59 тонн, це на 19 тонн більше за допустиму вагу. Водій був змушений вручну зменшувати навантаження.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль у Facebook.

Випадок як приклад

Інцидент стався на пункті габаритно-вагового контролю дороги Клесів — Михалин — Березне — Антонівка. Після зупинки водій почав скидати зайвий відсів з причепа.

Йому загрожує штраф у розмірі 51 000 гривень.

Як часто стається подібне

Суспільне звернулось в Укртрансбезпеку за додатковою інформацією щодо виявлених перевантажень.

Головний спеціаліст відділу державного контролю за безпекою на транспорті Укртрансбезпеки в області Олег Сидоренко розповів, що від початку 2023 року найбільше перевантаження, яке фіксували в області, було майже 80 тонн.

Він додав, що у вівторок, 26 вересня, зважили 130 ваговозів і виявили два перевантаження.

"Порушник намагається уникнути зустрічі з нами і якщо ми працюємо на одній ділянці дороги, то вони намагаються об'їжджати по іншій. Ми на іншу дорогу — а вони на ту, на якій ми були", — поділився Олег Сидоренко.

Начальник відділу державного нагляду в області Володимир Самофалов повідомив, що фахівці габаритно-вагового контролю не працюють на одному місці:

"За літо 2023 року в області зафіксували 38 порушників габаритно-вагових параметрів в області. З лютого по червень у нас ваги не було, вони були зламані. Ми почали виїжджати десь в середині червня, може початку липня".

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок