На Сумщині начальника лісорозсадника підозрюють у незаконній порубці та продажу дерев

На Сумщині начальника лісорозсадника підозрюють у незаконній порубці та продажу дерев

26 вересня на Сумщині правоохоронці повідомили про підозруза фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди, а також зловживання службовим становищем, незаконній порубці дерев та службового підроблення (ч. 3 ст. 368, ч. 1 ст. 364, ч. 4 ст. 246 та ч. 1 ст. 366 КК України). начальникові одного з лісорозсадників області, який організував незаконну порубку та продажу дерев фізичній особі. За кожну машину дров’яної сировини чоловік заробляв по 5 тис. грн неправомірної вигоди.

Про це повідомила Сумська обласна прокуратура.

За даними слідства, у червні 2023 року до начальника виробничого підрозділу "Сумська дистанція захисних лісонасаджень" регіональної філії "Південна залізниця" АТ "Укрзалізниця" звернувся громадянин з бажанням придбати дрова для перероблювання на щепу. Підозрюваний, без укладання будь-яких договорів організував на території ввіреного йому лісорозсадника незаконну порубку сироростучих дерев порід "клен", "береза" та "липа".

На Сумщині підозрюють начальника лісорозсадника у незаконній порубці та продажі дерев
Фото: ГУНП в Сумській області

На незаконно зрубану деревину чоловік оформив необхідні для перевезення підроблені документи та продав фізичній особі. За кожну машину дров він заробляв по 5 тис. грн неправомірної вигоди.

Усього начальник лісорозсадника встиг заробити 15 тис. грн, після чого йому оголосили підозру. За цей час було незаконно зрубано 99 дерев. Відповідно до висновку експертів, лісу заподіяно майже 150 тис. грн шкоди.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок