Графік вимкнення світла на Тернопільщині з 25 вересня по 1 жовтня

Графік вимкнення світла на Тернопільщині з 25 вересня по 1 жовтня

Графік вимкнення світла на Тернопільщині з 25 вересня по 1 жовтня
Світильник. Суспільне

ВАТ "Тернопільобленерго" оприлюднило графік погодинного відключення електричної енергії в Тернопільській області на період з 25 вересня по 01 жовтня 2023 року. Про це повідомили на сайті підприємства.

"Даний графік розробили з метою стабілізації забезпечення електропостачання споживачів Тернопільської області та застосовується для дотримання доведених НЕК "Укренерго" лімітів споживання електричної енергії для Тернопільщини, з метою збалансування енергосистеми України. У разі гострої потреби, ВАТ "Тернопільобленерго" буде застосовувати вимкнення електропостачання споживачів Тернопільської області і в поза зазначені години вказані у цьому графіку. Також, у разі відсутності потреби, у зазначені години вимкнення електропостачання споживачів не будуть застосовуватися", — йдеться у повідомленні.

Графік вимкнень електроенергії
Графік відключення світла на Тернопільщині з 25 листопада по 1 жовтня на понеділок, четвер, неділю. Фото: "Тернопільобленерго"

"Даний графік не забезпечує рівномірного та циклічного вимкнення всіх споживачів. Якщо вулиця повторюється в обох групах, то це означає, що відключення буде стосуватись різних будинків однієї вулиці. Вимкнення, згідно з даним графіком не застосовуватиметься до об’єктів критичної інфраструктури", — повідомляють на сайті.

"Тернопільобленерго" оприлюднило графік вимкнень електроенергії
Графік відключення світла на Тернопільщині з 25 листопада по 1 жовтня на вівторок, п'ятницю. Фото: "Тернопільобленерго"

Графік вимкнень електроенергії з 25 вересня по 1 жовтня
Графік відключення світла на Тернопільщині з 25 листопада по 1 жовтня на середу, суботу. Фото: "Тернопільобленерго"

На початок