У Полтаві створюють наглядову раду за комунальним підприємством "Добробут": як подати заявку

У Полтаві створюють наглядову раду за комунальним підприємством "Добробут": як подати заявку

Харчування в школах
Фото: Суспільне Полтава

В обласному центрі Полтавщини створюють наглядову раду. Її члени будуть контролювати роботу комунального підприємства "Добробут".

Про це 25 вересня Суспільному повідомила головна спеціалістка пресслужби Марина Сєрова.

Заяву для того аби бути членом наглядової ради прийматимуть з 25 до 29 вересня. Її потрібно подати до відділу звернень громадян Полтавської міської ради.

"До наглядової ради залучатимуться члени батьківських комітетів навчальних закладів, депутати та журналісти. Вони працюватимуть на громадських засадах", каже головна спеціалістка пресслужби Марина Сєрова.

Функції, голову, заступників та регламент наглядової ради затвердять на першому установчому засіданні. Орієнтовна кількість людей не менше дев'яти.

Що відомо про комунальне підприємство "Добробут"

Полтавське комунальне підприємство "Добробут", яке займається організацією харчування переселенців та дітей в освітніх закладах, реорганізують. Також керівницю підприємства Катерину Гарбар звільнили із посади. Це зробили через те, що тендери, які оголошувало комунальне підприємство "Добробут", щоразу вигравав один і той же підрядник. Крім того, продукцію установа закупляє за завищеними цінами.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок