Вступна кампанія на Запоріжжі: підсумки у цифрах

Вступна кампанія на Запоріжжі: підсумки у цифрах

Вступна кампанія на Запоріжжі: підсумки у цифрах Суспільне Запоріжжя

Документи на вступ, котрі абітурієнти подавали до вищих навчальних закладів, припинили приймати 22-го серпня. Три вищі навчальні заклади Запоріжжя вже підбили підсумки вступної кампанії.

У Запорізькому національному університеті повідомили, що цьогоріч на бакалаврат абітурієнти подали більше 10 тисяч заяв: «Півтори тисячі студентів відзначили наш університет в документах як перший пріоритет, ще тисяча як другий пріоритет. Це формує сподівання про те, що ми будемо мати 1 курс бакалаврату в цьому році не менше, ніж минулого року, а, можливо, і більше,» - повідомив ректор Запорізького Національного університету Микола Фролов.

Відповідальний секретар приймальної комісії «Запорізької політехніки» Андрій Пархоменко розповідає, що передостаннього дня вступної кампанії тут нарахували понад 9 тисяч заяв від абітурієнтів: «Треба сказати, що ця цифра навіть більша, ніж у попередній рік. Тобто, так, є труднощі із-за карантину, із-за дистанційного подання документів, але все ж таки, кількість заяв достатня для того, щоб виконати держзамовлення, яке має наш навчальний заклад

У Запорізькому державному медичному університеті вступники на бюджетну форму навчання мали змогу подати максимальну кількість - 5 заяв. У порівнянні з минулим роком – 7 заяв: «І це, якщо провести аналіз, то позначилося на загальній кількості заяв, які ми отримали. На сьогодні на 16% заяв менше, ніж минулого року,» - зазначила відповідальна секретарка приймальної комісії ЗДМУ Віра Одинцова.

Нагадаємо, цьогоріч, у зв'язку з карантинними обмеженнями, розпочалася вступна кампанія на місяць пізніше, з 1 серпня.

Що відомо

  • Результати вступники дізнаються 27 серпня.
  • На бюджетну форму навчання може бути тільки одна рекомендація з кількох поданих заяв. Якщо вона отримана, необхідно надати оригінали документів до обраного вищого навчального закладу.
  • Щодо контрактної форми таких обмежень немає, а зарахування може тривати до 30 вересня.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди