Понад 15 млн грн боргу: у Сумах від води відключили котельню ППВ

Понад 15 млн грн боргу: у Сумах від води відключили котельню ППВ

Понад 15 млн грн боргу: у Сумах від води відключили котельню ППВ
Суспільне Суми

Сумський “Водоканал” відключив котельню північного промвузла від водопостачання. Як повідомив Суспільному головний інженер “Водоканалу” Йосип Тисівський. Причиною стала мільйонна заборгованість тепловиків за воду.

Котельня входить до складу науково-виробничого об’єднання, колишнього заводу "Фрунзе". Сьогодні на апаратній нараді у міського голови представник котельні сказав, що таким чином “Водоканал” заважає провести регламентні роботи для підготовки до опалювального сезону.

“Завод “Фрунзе” заборгував “Водоканалу” 15 з хвостиком мільйонів. Якщо дивитись на те, що в середньому населення в 2020 році сплачує від 76 до 86%, то питання виникає риторичне: А де ж наші кошти?”, - говорить Йосип Тисівський. Також він додає: “Для проведення регламентних робіт, по наладці котельного обладнання, вода “Водоканала” не потрібна КСПУ. Там достатньо своїх свердловин для забезпечення людей, щоб вони помили руки, прийняли душ і виконали свої обов’язки”.

Йосип Тисівський сказав, що поки ніяких перемовин щодо повернення або реструктуризації боргу не ведеться. Головний інженер котельні північного промвузла Леонід Коваленко в телефонній розмові з кореспондентом Суспільного сказав, що котельня – це структурний підрозділ Сумського науково-виробничого об’єднання, і всі запитання – до керівництва СНВО.

“20 серпня було відключення Котельні північного промвузла від водопостачання. Зараз йдуть перемовини між “Водоканалом”, мером і керівництвом СНВО щодо відновлення водопостачання”, - говорить він.

Речниця СНВО Світлана Шовкопляс сказала, що керівництво ситуацію коментувати відмовилося. За словами Леоніда Коваленка, гарячу воду споживачам котельні північного промвузла планують включити 15 вересня.

Авторка - Олена Рашевська

На початок