Тестують генератори: житлово-комунальне господарство Бучі готують до зими

Тестують генератори: житлово-комунальне господарство Бучі готують до зими

Підготовка до зими-2023: Бучанська громада поповнює резерв генераторів для котелень
Генератори в Бучі. Фото: Бучанська міська рада/Telegram

У Бучанській громаді житлово-комунальний сектор готують до зими, зокрема, дбають про забезпечення системи опалення альтернативними джерелами живлення на випадок атак Росії по енергооб'єктах України.

Про це інформує Бучанська міська рада у Telegram.

За даними місцевої влади, стаціонарні котельні забезпечені дизельними та бензиновими генераторами. Їх громада отримала минулого року. Після літнього "простою" прилади перевіряють і готують до повторної експлуатації.

Також для потреб опалювального сезону Буча отримала ще чотири генератори. Їх тестують працівники підприємства "Теплокомунсервіс".

У міськраді зазначають, що напрацьовують різні сценарії на випадок надзвичайних ситуацій під час майбутнього опалювального сезону.

Що відомо про підготовку Київщини до зими

У середині вересня у Київській ОВА заявили, що підготовка до осінньо-зимового періоду в області вийшла на завершальний етап. До зими готові понад 85% об'єктів.

Об'єкти критичної інфраструктури та соціального призначення забезпечують генераторами. Загалом в області зібрали понад 6 тисяч приладів різної потужності.

У Бучі в межах підготовки до опалювального сезону побудували нову котельню. У планах місцевої влади — будівництво ще двох на території Здвижівського старостату.

Ірпінь на Київщині повністю підготувався до нового опалювального сезону. Проте придбають додаткові генератори на випадок блекауту.

На початок