У школи та садочки Хмельницького закупили засобів захисту на 1,5 мільйона гривень

У школи та садочки Хмельницького закупили засобів захисту на 1,5 мільйона гривень

У школи та садочки Хмельницького закупили засобів захисту на 1,5 мільйона гривень

У хмельницьких навчальних закладах триває підготовка до початку освітнього процесу в умовах пандемії. Станом на 25 серпня на закупку безконтактних термометрів, масок, щитків, захисних костюмів, антисептиків, рукавичок та дезінфікуючих засобів для шкіл та дитячих садочків витратили 1 мільйон 400 тисяч гривень бюджетних коштів.

Про це Суспільному розповіла виконувачка обов’язки директора департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Надія Балабуст.

За її словами, антисептики закупляли згідно з чисельністю персоналу та дітей, того чи іншого навчального закладу, вони стоятимуть при вході в приміщення, у туалетних кімнатах та столовій.

"Наявність антисептиків у класах не є обов’язковою, то за бажанням батьків. Маски для працівників навчальних закладів видаватимуть безкоштовно. Наявність маски для дітей мають забезпечити батьки", - каже чиновниця.

Додає, що перебування у групах продовженого дня відбуватиметься за тим же принципом, що й на уроках.

"Тобто на уроках діти сидітимуть без масок, на перерву мають виходити в масці. Якщо будуть внесені зміни у розпорядженнях кабміну, то про них повідомлять директорів шкіл та завідувачів дитсадочків", - говорить Надія Балабуст.

За словами чиновниці, щодо харчування, кожна школа розробляє свої графіки, які дозволять розмістити у столовій невелику кількість дітей з дотриманням соціальної дистанції.

Додає, що температурний скринінг для дітей на вході не є обов’язковим. Натомість ця процедура обов’язкова для працівників садочків та шкіл.

Нагадаємо, загалом у місті Хмельницькому налічується 30 шкіл та 43 дитячих садочки.

Читайте також

На початок