В Одесі частину скверу поряд з ОВА хочуть перейменувати

В Одесі частину скверу поряд з ОВА хочуть перейменувати

В Одесі частину скверу поряд з ОВА хочуть перейменувати
Візуалізація відремонтованого скверу. Фото: ng-architects.com

В Одесі хочуть частину скверу навколо Одеської обласної військової адміністрації назвати парком Слави та Волі.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні історико-топонімічної комісії Одеської міськради, повідомив 22 вересня заступник одеського міського голови Олег Бриндак.

"Це слова нашого гімну і мені здається, це вдала назва. Також меморіал (розташований у сквері, — прим. ред.) отримав нову назву — Борцям за Україну", — зазначив віцемер.

Депутат Одеської обласної ради Петро Обухов, який входить до складу комісії, зазначив, що оскільки попередня назва скверу — на честь загиблих воїнів АТО — після 2022 року стала не коректною, вирішили обрати нову назву.

"Віцемер Олег Бриндак сказав, що дуже треба прямо зараз знайти нову назву. Тому що 27 вересня буде сесія міськради, і якщо не назвати цей сквер, то депутати не дадуть гроші на його розбудову. Там пропонується встановити скляні меморіальні конструкції за 20 млн грн. ... Навіть якщо цей сквер перейменувати, то ми все одно не проголосуємо зараз за ці 20 млн", — зазначив у дописі депутат.

У липні 2021 року стало відомо, що міське управління капітального будівництва хоче відремонтувати сквер в межах вулиці Канатної та проспекту Гагаріна, а також створити там меморіал воїнам АТО та українцям, які поклали своє життя за незалежність країни. З бюджету Одеси на роботи виділили 46 мільйонів гривень.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок