У Житомирі на благодійному заході "Залізна країна" збиратимуть гроші на лікування військових

У Житомирі на благодійному заході "Залізна країна" збиратимуть гроші на лікування військових

У Житомирі на благодійному заході "Залізна країна" збиратимуть гроші на лікування військових
Фото: Житомирська ОВА

23 вересня у Житомирі відбудуться благодійні змагання з триатлону "Залізна країна", під час яких збиратимуть гроші на лікування воїнів у військовому шпиталі.

Про це під час засідання міськвиконкому 21 вересня сказала керівниця управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

За її словами, ініціатива організувати такий благодійний захід належить волонтерам громадської організації "Залізна країна".

"До нас звернулися представники громадської організації "Залізна країна" Юлія Єлістратова та Віктор Сокуренко для того, щоб спільно із спортсменами з усієї країни, волонтерами провести благодійні спортивні змагання з триатлону у Житомирі. А гроші, зібрані під час заходу, передати у військовий шпиталь — на лікування воїнів. Ми погодилися, залучили до організації відповідні міські служби, поліцію, затвердили локації для проведення змагань та схеми руху спортсменів — окремо дистанцію для пробігу та окремо — велосипедний маршрут", — розповіла Ірина Ковальчук.

Про сам благодійний захід розповів керівник громадської організації "Залізна країна" Віктор Сокуренко.

"Головна мета цього заходу — зібрати гроші на лікування та реабілітацію наших військових, які захищають Україну від російських військ. Друга мета — ми знімаємо документальний фільм "Старт за життя". Цей фільм — про об'єднання атлетів з усього світу заради підтримки України в російсько-українській війні. Після виходу стрічки ми хочемо її показати у всіх країнах світу, аби так привернути додаткову увагу до воєнних дій в Україні. І третя мета — надихнути Федерацію триатлону світу ідеєю розглянути можливість після завершення війни в Україні провести один із етапів змагань IronMan у Житомирі", — сказав Віктор Сокуренко.

За словами організатора, у благодійному заході "Залізна країна" у Житомирі візьмуть участь спортсмени з усієї України, а також сім спортсменів з-за кордону — зі Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Іспанії, Фінляндії та Франції. Також заплановані прямі мости з відомими триатлоністами та біатоністами світу, учасниками олімпійських ігор з цих видів спорту.

Після змагань відбудеться концерт за участю гурту "Kozak System", під час якого також збиратимуть донати на підтримку українських воїнів.

Для проведення благодійного заходу у Житомирі, 23 вересня обмежать рух громадського транспорту. З 11:15 до 13:30 за маршрутами руху спортсменів (вулиця Дмитра Донцова — вулиця Любарська — вулиця Мала Бердичівська) громадський транспорт не курсуватиме..

Також обмежать рух автомобільного транспорту.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок