Киян запрошують приєднатись до "зіркової донації" і здати кров для поранених через війну

Киян запрошують приєднатись до "зіркової донації" і здати кров для поранених через війну

"Зіркова донація" в Києві: відомі блогери і музиканти здаватимуть кров
Донорство крові (ілюстративне). Фото: Суспільне

У п'ятницю, 22 вересня, у столичному ТРЦ Gulliver українські артисти та блогери здаватимуть кров для порятунку поранених військових і мирних мешканців, що постраждали від російської агресії. Долучитись до акції і стати донором запрошують усіх охочих.

Про це інформує у Facebook один з ініціаторів заходу — організація ДонорUA.

Серед учасників "зіркової донації" — Анастасія Каменських, Григорій Бакланов, Олексій Воробйов, Анастасія Цимбалару, Володимир Пуршега, Катерина Гуменюк, KISELOV NIKITA, OKS VITALI.

Час проведення акції: з 10:30 до 14:30.

Для участі потенційним донорам необхідно зареєструватися і ознайомитись із правилами підготовки до донації та протипоказаннями до донорства крові та її компонентів.

"Від початку повномасштабної війни потреба у донорській крові зросла на 60%. Одна донація крові здатна врятувати життя трьом людям", — зазначають ініціатори заходу.

"Зіркову донацію" у межах акції "Музика та перемога в нашій крові!" проводять спільно ДонорUA і музичний портал про шоубізнес "Музвар". Ініціатива має на меті не лише поповнити запаси донорської крові під час війни, а й популяризувати донорство в Україні через відомі імена музичної індустрії.

На початок