Жителя Мелітополя, який очолив один із департаментів окупаційної влади, засудили до восьми років позбавлення волі

Жителя Мелітополя, який очолив один із департаментів окупаційної влади, засудили до восьми років позбавлення волі

До 8 років позбавлення волі засудили жителя Мелітополя за колабораціонізм
Комунарський районний суд м. Запоріжжя. Фото: Суспільне Запоріжжя

Комунарський районний суд визнав винним у колабораціонізмі жителя тимчасово окупованого Мелітополя на Запоріжжі Олексія Тегімбаєва. Чоловіка засудили до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомив у своєму каналі Telegram міський голова Мелітополя Іван Федоров.

В Єдиному державному реєстрі судових рішень зазначено, що торік у березні житель тимчасово окупованого Мелітополя на Запоріжжі добровільно обійняв посаду начальника "Департаменту капітального будівництва та житлово -комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Мелітополь", яку займає донині:

"Бажаючи проявити себе та довести окупаційній владі свою лояльність та відданість, безпосередньо організував зняття Державного прапора України на центральній площі міста", — йдеться в тексті вироку.

Комунарський районний суд визнав винним чоловіка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.111-1 (Колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Підсудному заочно призначили покарання до восьми років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та місцевого самоврядування та підприємствах, установах, організаціях, створених органами влади та місцевого самоврядування строком на 15 років та конфіскацією всього належного йому майна.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок