На Запоріжжі у прифронтових населених пунктах залишаються п'ять сімей, які підпадають під обов'язкову евакуацію

На Запоріжжі у прифронтових населених пунктах залишаються п'ять сімей, які підпадають під обов'язкову евакуацію

Примусова евакуація на Запоріжжі
Евакуація дітей. Фото: ГУ Нацполіції в Запорізькій області

У прифронтових населених пунктах Запорізької області залишається п'ять родин. Частина сімей відмовляється евакуюватися.

UPD 27.09.2023// Оновлення щодо кількості евакуйованих станом на 21.09.2023

Про це повідомили в Запорізькій ОВА.

У Василівському районі залишилося дві сім'ї — троє дорослих і четверо дітей. Вони проживають у місті Степногірськ, яке майже щодня обстрілюється армією РФ:

"Дорослі відмовляються виїжджати попри те, що їм виділили місця в притулку в Запоріжжі та пообіцяли забезпечити дітей усім необхідним для навчання в школі", — йдеться у повідомлені.

Також три родини залишаються в Гуляйполі — вісім дорослих та четверо дітей. З ними працюють фахівці ювенальної служби, наразі люди вже погодилися виїхати з міста.

Що відомо про примусову евакуацію у Запорізькій області

  • 29 серпня 2023 року оголосили примусова евакуація дітей оголошена у п'яти населених пунктах Запорізької області. А саме, у місті Гуляйполе, селищі міського типу Степногірську, а також у Преображенці, Єгорівці, Новопавлівці. Вивозити планують 54 дитини та 67 супроводжуючих їх членів сімей;
  • 29 серпня Юрій Малашко в інтерв'ю Суспільному зазначив, що примусову евакуацію родин із дітьми і також маломобільних людей з Василівського та Пологівського районів Запорізької області розраховують провести за 30 діб;
  • 31 серпня у Запоріжжя у супроводі поліції та рятувальників прибули 2 родини з селища Степногірськ: четверо неповнолітніх дітей та двоє дорослих. Також вивезли двох кошенят однієї з родин.
  • 10 вересня у прифронтових населених пунктах Пологівського та Василівського районів Запорізької області, де триває примусова евакуація, залишалось ще 14 дітей, повідомив голова Запорізької ОВА Юрій Малашко.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок