Київ отримає майже 40 млн грн завдяки земельним аукціонам — КМДА

Київ отримає майже 40 млн грн завдяки земельним аукціонам — КМДА

Земельні аукціони в Києві: бюджет столиці отримає майже 40 млн грн
Одна з ділянок у Києві, виставлена на електронні торги (ілюстративне). Фото: Департамент земельних ресурсів КМДА/Facebook

Бюджет столиці поповниться на понад 38 млн гривень завдяки проведенню електронних земельних торгів. На аукціон виставили три ділянки для передачі в оренду чи у власність. Призначення землі — експлуатація автомийки та обслуговування паркінгів.

Про це інформує у Facebook Департамент земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації.

Повідомляється, що стартова ціна одного з лотів зросла з 10 до 30 мільйонів гривень. Загалом очікується, що за підсумками чергових торгів місто отримає понад 38 млн грн.

Аукціони призначені на 21 вересня і 11 жовтня. Ознайомитися з лотам можна на сайті Департаменту земельних ресурсів КМДА.

Що відомо про проведення електронних земельних торгів у Києві

На початку червня у КМДА заявили про намір цифровізувати сферу земельних відносин і анонсували у цьому зв'язку перші електронні земельні торги у столиці. На думку міської влади, такі аукціони зменшать корупційні ризики і збільшить надходження до міського бюджету. На аукціон з оренди виставили перші 3 ділянки. У КМДА пообіцяли з часом розширювати список.

На початку липня на електронні торги з продажу права власності виставили 3 земельні ділянки. Перелік лотів на аукціон з оренди збільшився до 5 земельних ділянок.

За підсумками першого аукціону у столиці в оренду передадуть три земельні ділянки в Деснянському районі. За них міський бюджет отримуватиме 954 тис. грн на рік протягом 5 років.

На початок