На Рівненщині невідомі зробили смітник у лісі. Влада збирається встановити там камери

На Рівненщині невідомі зробили смітник у лісі. Влада збирається встановити там камери

Сміття у лісі
Фото: Суспільне Рівне

Матраци, пляшки та інші харчові відходи скинули невідомі у лісі Деражненської громади на Рівненщині. Нині територію прибрали та думають, як встановити причетних до забруднення лісу людей.

Про це Суспільному розповів голова громади, ексвійськовий Олександр Лукашець.

Відео зі сміттям опублікували у соцмережі 18 вересня. До приїзду Суспільного цю територію розчистили коштом громади.

Голова громади Олександр Лукашець пояснив, що відходи невідомі лишили неподалік дороги, що веде до річки Горинь. За кілька метрів — легальне сміттєзвалище:

"Це лісова дорога, якою виганяють корів на пасовище. Те, що ми його з відео побачили — це неправда. Ми знали раніше, просто планували як цю техніку, коли залучити, підлаштуватись. Відео трішки пришвидшило цей процес".

"Замість допомоги армії, витрачаємо гроші на недобросовісних людей": на Рівненщині невідомі зробили смітник у лісі
Олександр Лукашець. Фото: Суспільне Рівне

Зі слів Олександра Лукашця, цю ділянку люди засмічують періодично, а причетних до цього зафіксувати не можуть:

"Загороджували, але то худоба може огорожу поламати, то несвідомі громадяни. Ловили в інших місцях людей — це бувають іноді такі люди, на яких навіть важко подумати, знаючи, що це нормальна сім'я і от вони там дурницю таку зробили".

Хто викинув сміття на цьому місці — не встановили, повідомив голова громади. До правоохоронців також не звертались. Зараз наводять лад на офіційному звалищі, аби люди везли відходи туди:

"Там працюють дві одиниці техніки, вони в міру своїх можливостей, наскільки вона потужна, там розчистять. Будемо залучати далі ще потужнішу техніку, щоб його ще більше там спресувати. Плануємо поставити камери відеоспостереження. Що мали ми ці гроші витратити на якусь допомогу армії, то ми зараз будемо витрачати через недобросовісних людей".

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок