У Румунії, поблизу кордону з Україною, знайшли тіло чоловіка із Запоріжжя — Держприкордонслужба

У Румунії, поблизу кордону з Україною, знайшли тіло чоловіка із Запоріжжя — Держприкордонслужба

Держприкордонслужба знайшла тіло чоловіка у Карпатах
Фото: Facebook/ Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

На території Румунії, неподалік українського кордону з боку Івано-Франківської області, знайшли тіло чоловіка. На нього, ідучи горами, натрапив турист.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Прикордонники попередньо з'ясували, що загиблий був жителем Запоріжжя 1988 року народження.

"Його виявили у важкодоступних горах навпроти ділянки відділу прикордонної служби "Шибени" (Івано-Франківська область). За зовнішніми ознаками — тіло, скоріше навіть скелет, у теплому одязі пролежало там тривалий час", — йдеться у дописі.

З початку повномасштабної війни — це 24 зафіксований випадок, коли українці призовного віку загинули на кордоні України з країнами Євросоюзу. Попередні 23 тіла знайшли на кордоні з Румунією та Угорщиною на Закарпатті, з них 19 — біля річки Тиса.

"Зазвичай вони (чоловіки — ред.) намагалися нелегально потрапити в країни, де немає війни та, за іронією долі, гинули під час такої подорожі. Подекуди небезпечний маршрут за великі гроші пропонують злочинці, які наживаються на організації незаконного переміщення людей через кордон. Такі випадки свідчать про те, що незаконний шлях через кордон досить небезпечний", — пишуть на сторінці Держприкордонслужби.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок