Яскраві барви осені: у Києві тривають останні приготування до відкриття щорічної виставки хризантем

Яскраві барви осені: у Києві тривають останні приготування до відкриття щорічної виставки хризантем

22 вересня на Співочому полі відкривається щорічна виставка хризантем
Виставка хризантем на Співочому полі у Києві. Фото: парк "Співоче"/Facebook

22 вересня у Києві на Співочому полі на території Печерського ландшафтного парку відкриють виставку хризантем "Магічний сад". До кінця листопада кияни зможуть помилуватися осінніми квітами й зробити світлини.

Про це повідомляється на офіційній сторінці парку "Співоче поле" у Facebook.

Працівники парку виклали відео останніх приготувань до відкриття виставки.

"Відвідуючи виставки та фестивалі на Співочому ви завжди бачите лише фінальний результат, тож хочемо продемонструвати, як відбувається створення виставки хризантем. Великий обсяг роботи, кілька десятків працівників невпинно працюють, щоб ми могли разом з вами насолоджуватися красою осінніх квітів", — йдеться у повідомленні.

Цього року виставка хризантем відбудеться у новому форматі, із казковими героями, квітковими композиціями, масштабними інсталяціями та яскравими фотозонами.

"Головними героями проєкту стануть добрі та злі персонажі легенди про міфічних створінь, що оберігають флору та фауну на Землі. Кожна фігура та фотозона буде оброблена рослинами", — розповідають організатори заходу.

Вхід для представників ЗСУ, людей з інвалідністю I-II категорії та людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, безплатний. Вхід для пенсіонерів безплатний у понеділок та вівторок.

На початок