Вісьмом військовим посмертно надали звання "Почесний громадянин міста Суми"

Вісьмом військовим посмертно надали звання "Почесний громадянин міста Суми"

Доповнено
Вісьмом військовим посмертно надали звання "Почесний громадянин міста Суми"
Фото: Суспільне Суми

Вісьмом військовослужбовцям посмертно надали звання "Почесний громадянин міста Суми".

Таке рішення ухвалили 20 вересня під час сесії Сумської міської ради.

Мова про Дмитра Буйвала, Володимира Куриленка, Олега Безвесельного, Андрія Дмітрієва, Андрія Гончара, Геннадія Вороніна, Богдана Бєлашова та Олександра Оніщенка.

Що відомо про Дмитра Буйвала

  • Дмитро Буйвал — засновник громадської організації "Голос вулиць", творчої майстерні та організатор фестивалю вуличного мистецтва "Харитоненко Fest". У Сумах Дмитро був відомим також як "жива скульптура", мім та фаєрщик. З початком війни чоловік пішов захищати країну. Чоловік загинув 11 серпня у бою під Куп'янськом.
  • 19 вересня 2023 року — 40 днів від загибелі Дмитра Буйвала. Його дружина та друг поділилися спогадами про чоловіка.

Що відомо про Володимира Куриленка

  • Володимир Куриленко був навідником механізованого відділення. Чоловік загинув 5 березня 2023 року в Донецькій області. Йому було 37 років.

Що відомо про Олега Безвесельного

  • Молодший сержант Олег Безвесельний — командир машини-командир розвідувального відділення розвідувальної роти загинув 9 листопада 2022 року в Донецькій області.

Що відомо про Андрія Дмітрієва

  • Андрій Дмітрієв був спортсменом, паверліфтером та стронгменом. 30 грудня 2022 року він отримав важкі поранення в боях неподалік Соледару Донецької області. Помер 1 січня 2023 року.

Що відомо про Геннадія Вороніна

  • Чоловік пішов захищати Україну від початку повномасштабного вторгнення. 23-річний Геннадій Воронін загинув 9 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання.

Що відомо про Богдана Бєлашова

  • 23-річний Богдан Бєлашов був навідником механізованого батальйону, загинув 31 травня 2023 року поблизу Бахмута Донецької області.

Що відомо про Олександра Оніщенка

  • Олександр Оніщенко був чемпіоном України серед юнаків та юніорів з боксу, учасником збірної команди України з боксу, майстром спорту і представляв боксерську федерацію Сумської області. За військовою спеціальністю він був навідником десантно-штурмових військ. Олександр Оніщенко загинув 15 травня 2023 року на Донеччині. Йому було 30 років.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок