В окупованому Криму зросла кількість хворих на коронавірус

В окупованому Криму зросла кількість хворих на коронавірус

В окупованому Криму зросла кількість хворих на коронавірус
Коронавірус. Фото ілюстративне: freepik

У порівнянні з початком серпня захворюваність на коронавірус в окупованому Криму зросла в півтора рази.

Про це повідомляє "Вести Крым" з посиланням на пресслужбу окупаційного Мінздраву Криму.

"За даними Міжрегіонального управління Росспоживнагляду по Республіці Крим і місту Севастополю в період з 11 по 17 вересня на території республіки зареєстровано 52 випадки нової коронавірусної інфекції, госпіталізовано 13 пацієнтів, 50 людей одужало", — йдеться у повідомленні.

Що відомо про коронавірус у Криму

  • Наразі у Криму стартує прищеплювальна кампанія від грипу, повідомила в етері пропагандистського радіо "Спутник в Крыму" окупаційна глава комітету з охорони здоров'я та соціальної політики "кримського парламенту" Анна Рубель.
  • Окупаційний МОЗ Криму планує вакцинувати від грипу понад мільйон людей під час прищеплювальної компанії, заявив "заступник міністра охорони здоров'я РК" Антон Лясковський пропагандистському інформагентству РІА "Новости Крым".
  • У Севастополі також почали роботу мобільні пункти вакцинації від грипу, про що попередили в окупаційному департаменті охорони здоров'я.
  • На початку травня 2023 року Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) скасувала статус глобальної пандемії COVID-19, оголошений 2020 року. За цей час зареєстровано понад 765 мільйонів випадків захворювання в усьому світі. За даними організації, за весь період від COVID-19 померли щонайменше 20 мільйонів людей у світі.
  • 26 травня окупаційний глава Криму Сергій Аксьонов ухвалив рішення про зняття всіх обмежувальних заходів на тимчасово захопленому Кримському півострові, запроваджених у зв'язку з пандемією коронавірусу з 2020 року.
  • Під час пандемії коронавірусної інфекції у Криму та Росії офіційні дані щодо смертності від цього захворювання різнилися з даними щодо смерті у різних російських регіонах та окупованого півострова.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок