У Кривому Розі скасували обмеження водопостачання

У Кривому Розі скасували обмеження водопостачання

У Кривому Розі скасували обмеження водопостачання
Фото: Суспільне Дніпро

Обмеження водопостачання у Кривому Розі з 19 вересня не діють, повідомив начальник Криворізької РВА Євген Ситниченко. До цього з метою економії води, міська влада обмежила полив городу та роботу автомийок. За словами Євгена Ситниченка, у водопровідній системі збільшили тиск подачі води завдяки реалізації альтернативних проєктів відновлення централізованого водопостачання та частково великого магістрального.

Перебої з водою, розповідає місцева жителька Марія, розпочалися після руйнування росіянами Каховської ГЕС. Жінка проживає в квартирі на 8 поверсі.

"Бува таке, що коли на перших поверхах вмикають воду, то в нас йде тоненька ниточка. А як вимикають, то у нас збільшується напор", — каже жінка.

Володимир проживає в квартирі на третьому поверсі. Каже, проблем з напором не було, однак також скаржиться на якість води.

"У нас ще більш менш, а от хто в дев‘ятиповерхівці, хто вище 5 кажуть вже з водою погано, кажуть вже запаси починають, але вода дуже погана, то що вонюча, ходим купляємо", – розповідає житель багатоповерхівки Володимир.

Володимир проживає у приватному секторі. Каже, через обмеження поливав город рідко, тому посохли овочі та виноград.

"Ну звісно, ну а як, що ж воно дощів немає, врожаю немає. Як була вода, то все воно поливалося і все родило", – розповів приватного будинку

Обмеження діяли й на роботу автомийок.

"Два місяці чи три вони не працювали і всі чекали, всі абсолютно і друзі мої і ось така черга, 20 машин, на один блок заїжджає", – розповів власник автомобіля Іван.

Як повідомив начальник Криворізької РВА Євген Ситниченко у своєму Telegram-каналі, у водопровідній системі збільшили тиск подачі води. Додає, завдяки реалізації альтернативних проєктів відновлення централізованого водопостачання та частково великого магістрального, в багатьох домівках Кривого Рогу воду подаватимуть цілодобово.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок