Уряд звільнив Котенка з посади уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

Уряд звільнив Котенка з посади уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

Олег Котенко
Олег Котенко. Фото: Facebook/Олег Котенко

Кабінет міністрів України звільнив Олега Котенка з посади уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Про це у Telegram повідомив постійний представник уряду у Верховні раді України Тарас Мельничук.

"Водночас уряд призначив Ірину Недашкевич заступницею голови Національної служби здоров’я України. Олександра Рябця призначено заступником голови Національної служби здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації", — йдеться у дописі Мельничука.

10 серпня уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Олег Котенко повідомив, що уряд схвалив рішення про ліквідацію Офісу уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, який, зокрема, займався обміном тіл полеглих військовослужбовців.

11 серпня у Міністерстві з питань реінтеграції окупованих територій заявили, що інформація про нібито ліквідацію посади уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин не відповідає дійсності. Там розповіли, що 10 серпня відбулася міжвідомча нарада, під час якої розглядалось питання про перехід функціоналу щодо зниклих безвісти до МВС, Міноборони та Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

На початок