Ексдиректорку департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА призначили радницею міністра

Ексдиректорку департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА призначили радницею міністра

Ексдиректорку департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА призначили радницею міністра
Наталія Одарій-Захарʼєва. Фото: Департамент охорони здоров'я Одеської ОВА.

Колишню директорку департаменту охорони здоровʼя Одеської обласної військвої адміністрації Наталію Одарій-Захарʼєву призначили радницею міністра охорони здоров’я України на громадських засадах.

Про це 19 вересня повідомили на сторінці ДЗ "Український медичний Центр реабілітації матері та дитини МОЗ України", очільницею якого наразі є Одарій-Захарʼєва.

Відповідний наказ міністр Віктор Ляшко підписав 12 вересня. Як радниця міністра Наталія Одарій-Захар'єва займатиметься, серед іншого, питаннями сфери охорони здоров'я в Одеській, Херсонській та Миколаївській областях, розповіла у коментарі Суспільному прессекретарка посадовиці Вікторія Синько.

"Зараз на порядку денному у МОЗ питання реабілітації як військовослужбовців, так і цивільних громадян. Також питання ментального здоров'я, якими займається перша леді України Олена Зеленська. Наприклад, наш центр реабілітації, зокрема, працює у рамках програми "Ти як?" Тому й цими питаннями, зокрема, буде перейматися Наталія Вікторівна", — зазначила Вікторія Синько.

Колишню директорку одеського облздоров'я призначили радницею міністра охорони здоров'я
Наказ міністра МОЗ України щодо призначення Наталії Одарій-Захар'євої. Фото: ДЗ "Український медичний Центр реабілітації матері та дитини МОЗ України"

12 липня 2023 року Наталія Одарій-Захарʼєва подала заяву на звільнення з посади директора одеського обласного департаменту охорони здоров'я за власним бажанням. Вона очолювала структуру три з половиною роки.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок