19-річного жителя Полтавщини засудили за вбивство: що відомо про справу

19-річного жителя Полтавщини засудили за вбивство: що відомо про справу

У Чутівській громаді за вбивство засудили чоловіка: що відомо
Фото: pixabay.com

Позбавлення волі призначили для чоловіка із Полтавського району. За даними слідства, він заподіяв ушкодження знайомому, який після цього помер.

Як розповіла Суспільному речниця Полтавської обласної прокуратури Людмила Іващук, вирок для 19-річного жителя Чутівської громади оголосили у Чутівському райсуді. Його визнали винним у заподіянні умисних тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили загибель людини.

За словами речниці, чоловік у стані алкогольного сп’яніння прийшов до будинку його 51-річного знайомого. Під час конфлікту ударив його ногою в плече, а потім завдав удар у голову. Це призвело до перелому кісток черепа, а згодом травмований помер у лікарні. Це сталося у грудні 2022-го року.

Чоловіка засудили до 7 років позбавлення воліПозбавлення волі – кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи. Оскаржити це можна впродовж 30 днів. До набрання вироком законної сили житель Чутівської громади буде під вартою.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок